Vykradli mě!

Dnešní článek bude jiný, staly se mi totiž dvě (ne)příjemné události, které tady na blogu nesmí chybět. No, nebudu chodit okolo horký kaše, dvakrát po sobě mě vykradli! A teď vážně, abych byl upřímný, vlastně jsem se vykradl sám.

Možná jste si všimli, že tady na blogu chybí články, je to proto, že jsem je přesunul na nový web, který se bude zabývat konkrétně tématikou online marketingu. Budu na něm sdílet návody, postupy a rozhovory s osobnostmi z online světa. No, a když to vyjde, budou i případové studie. Jen už jsem se poučil a nebudu nic slibovat, aby to nedopadlo, jako když jsem slíbil, že vyjde každý týden nový článek tady na webu :).

Pokud vás zajímá nový web, mrkněte se na podnikáme online, budu rád za zpětnou vazbu. Jen prosím tolik neřešte grafiku, web jsem dělal v rychlosti na Optimizepressu a bude se přehazovat zpátky na WordPress.

Na osobním blogu tak budou vycházet trochu jiné články, než doposud. Zůstanou reporty příjmů, přibydou informace z projektů, které nemůžu sdílet nikde jinde a taky osobní věci, jak z byznysu, tak mimo něj. Což mi připomíná, že bych měl vysvětlit i druhý případ krádeže, který se mi za poslední dobu stal – sakra to byl měsíc!!!

Vykradl jsem si pokoj a odstěhoval se!

Je to tak, odešel jsem od rodičů a začínám bydlet sám, respektive se spolubydlící, kterou mi seslalo samo nebe, protože neumím zapínat pračku :D. Taky jsem vděčný, že toleruje moje bordelářství, se kterým není vůbec snadný bojovat (ale snažím se!).

Musím říct, že na mě má nové prostředí hodně pozitivní vliv, makám jako šroub. Najednou má člověk závazek a nemůže si říct, že něco udělá zítra, nebo pozítří. Prostě musím vydělat peníze a zaplatit nájem, jídlo, benzín a další běžný věci, znáte to.

Hodně mi pomohla affil kampaň, kterou jsme nakonec vyhráli, a přijdou hodně slušné provize. Zásadní část budu samozřejmě investovat dál, ať už do Amazonu, nebo do byznysu tady v Česku. Více se dozvíte v reportu za září, který vyjde, bohužel, až příští týden. Je to právě kvůli kampani, ve které se čeká na vratky (lidé mají 30 dnů na to, aby vrátili kurz). Takže konkrétní čísla budu mít až na konci října.

Vidíte, dnešní článek byl hodně stručný a k věci. Výhledově mám v plánu další 3 články, nejdůležitějším je report za září, ke kterému přidám i fotky z nového bytu (musím tady uklidit :D), pak video a článek z jízdy sporťákem, kterou jsem dostal k narozeninám, konkrétně to byl Mustang Shelby GT 500, no a nakonec moje první pocity z nového počítače, do kterého budu investovat. Můj malý Aušus už totiž dosluhuje a zdržuje mě při práci, proto jsem se rozhodl, že si za úspěšný měsíc udělám radost.

Omlouvám se za to, že dnešní článek není nápaditý, jako se obvykle snažím, ale momentálně se musím soustředit na trochu víc věcí a nemám kapacitu dát do článku tolik energie. Proto prosím o odpuštění a slibuji, že report za září bude pecka!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *