Report příjmů za září – vydělali jsme šrouby!

report příjmů za září

Je to tu! Konečně jsem dokopal svůj línej zadek k tomu, abych sepsal report příjmů za září. Nebudu se vymlouvat, hlavní důvod, proč píšu report za září v prosinci (sakra ten čas letí), je ten, že jsem se k tomu prostě nedokopal. Další důvody byly spíš osobní. Nechtěl jsem report zveřejňovat hned, ale s odstupem.

Na začátek chci říct, že si vážím každýho borce a borkyně, kteří čtou tenhle blog. Díky lidi! Budu se teď soustředit hlavně na psaní reportů, aby byly pravidelně a mohli jste si zvyknout na určitý datum, kdy vyjdou. Články na další témata budou, až se zaběhnu v pravidelném psaní reportů, abych se soustředil jenom na jednu věc a nebyl roztěkanej jako veverka na tripu.

Jak to se mnou vlastně v tom září vypadalo?

Ještě než se dostanu k podstatě věci a k číslům, postupně si projdeme, co je new v byznysu.

Amazon

V září bych přirovnal dodavatele druhého produktu k vlkovi z pohádky o karkůlce. Sice nám nesnědl babičku, ale za to spoustu času a peněz. Dodal nám totiž neprodejný produkty a při odeslání „zapomněl“ vyrobit vzorky. Já, důvěřivec, jsem po ujištění, že je vše v pořádku, nechal zboží odeslat. Výsledkem bylo 500 vadných kusů na skladě Amazonu.

Aby toho nebylo málo, tak jsme museli objednat z Ameriky produkty, abychom poslali dodavateli důkaz, že je zboží na nic. Tvrdili nám totiž, že kus po kuse kontrolovali, liar!!!

Poučení

Tahle akce samozřejmě zdržela launch druhého produktu neuvěřitelným způsobem. Mezitím už jsme si mysleli, že to vzdáme a začneme hledat jiný produkt. Nakonec jsme dostali rozum a řekli si, že to dotáhneme do konce.

Celý tento proces byla samozřejmě moje chyba, měl jsem si nechat poslat vzorky a na tom trvat, takže mám poučení pro příště – důvěřuj, ale prověřuj.

Affiliate

Tady jsme si pošušňali. V září probíhala kampaň na podporu kurzu, jak prodávat na Amazonu. Šli jsme do toho ve třech a tímto bych chtěl poděkovat oběma parťákům, bez kterých by to nešlo.

V kampani jsme měli cca 4 000 free konverzí, což nás řadilo na třetí místo, ale prodej se nám vydařil. Upřímně jsme ani nečekali, že bychom mohli být první, protože konkurence byla obrovská, ale nakonec se zadařilo a ulovili jsme povětstný zlato.

První místo padlo, pomohli jsme desítkám lidí rozjet byznys na Amazonu a my i tvůrci vydělali slušný pjachy. Prostě win-win-win :).

Nový web

V září jsem vytvořil nový web Podnikáme online, kde budu sdílet informace o tom, jak vydělávat na internetu a monetizovat ho přes affiliate. Momentálně si na něm můžete přečíst první díl ze seriálu jak si přivydělat na internetu.

Webu teď sice nevěnuji tolik energie, kolik by potřeboval, kvůli rozjezdu nového projektu, ale obsah přibývat bude.

Dost bylo keců okolo, podnikání je o faktech, takže hurá k číslům.

Report příjmů za září – kolik jsem vydělal?

Pasivní příjem z investic: 425 Kč

Affiliate kampaň: 402 720 Kč

Práce pro klienty + klasický affil: 13 330 Kč

Celkem: 416 475 Kč

Shrnutí

Sečteno a podtrženo, září byl můj nejspěšnější měsíc v životě. Kdyby byla každý měsíc stejná kampaň, nedělal bych nic jinýho :). Líbí se mi, samozřejmě mimo ty prachy, že jsem si posunul hranice toho kolik můžu vydělat za měsíc. Samozřejmě mi to zvedlo i sebevědomí, na kterým potřebuju hodně pracovat. Horší je, že se zatím nedaří nastavit měsíční cashflow, abych měl pravidelný příjem bez spousty práce.

To by měl od začátku příštího roku zajistit Amazon a další projekty, o kterých se více dozvíte v příštích reportech. Máte se na co těšit, bude to jííízda.

Poučení

Limity jsou jenom v našich hlavách, a když se dá dohromady dobrý tým, dokážeme cokoliv. Teď jsem měl možnost zažít skvělou podporu od tvůrců kampaně a zároveň i skvělý tým, ve kterém jsme kampaň propagovali, takže pecka na všech frontách!

Září bylo breakthrough a těším se na daší projekty, reporty a články tady na blogu. Jsem moc rád, že si tenhle blog čtete, věřím že se vám report příjmů za září líbil a i trochu inspiroval!

Zde si můžete přečíst report za červenec, srpen jsem vynechal a říjen vyjde příští týden. Zatím se mějte a ať vás síla provází!

Comments

    1. Post
      Author
  1. Pingback: 3 kluci pod 25 radí, jak začít podnikat: Tomáš Karásek - Inspiree

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *