Report příjmů červenec 2015

Report příjmů červenec

Články, které mě nejvíce inspirují, jsou právě reporty příjmů. Opravdu člověka utvrdí v tom, že se na internetu dají vydělat obrovské peníze. V současné době čtu nejvíce reporty od Pata Flynna a těším se, až se přiblížím, alespoň z části, ke stejným výsledkům. A i když vím, že moje příjmy zatím nejsou takové, jaké bych si představoval, budou měsíční reporty sloužit jako taková kontrola a motivace, abych víc makal, předával víc hodnoty a tím vydělával víc peněz. Stejně jako věřím, že mohou někoho z vás inspirovat. Udělám pro to maximum!

K reportu vždy přidám i zkušenosti, popíšu, jak si projekty vedou a co nového jsem se za konkrétní měsíc naučil.

Prodej produktů na Amazonu

Amazon je moje hlavní priorita, takže mu věnuju většinu času. Bohužel se nám neuvěřitelně protáhla příprava druhého produktu (snad 5 měsíců!). Naštěstí jsme 1. srpna konečně vše poslali a v druhé polovině srpna začneme prodávat.

První produkt, kukla na lyže nebo motorku se spojenou šálou na krk, se teď skoro neprodává, je to do deseti kusů za měsíc, takže to do příjmů ani nemůžu počítat.

Náklady na druhý produkt byly zatím kolem USD 4500 plus nějaké české kačky za obal a bonusy, což se ještě zvýší na nižší desítky tisíc korun, protože máme vymyšlené hodně cool bonusy!

Konkrétní čísla budou, jakmile produkt přijde na sklady Amazonu, momentálně frčí z Číny na lodi.

Online byznys v ČR

V ČR spolupracuju se Samem Hornekem, teď dolaďujeme kurz, který učí, jak vydělávat na internetu. Sam je zárukou toho, že lidé vždycky dostanou daleko víc hodnoty, než zaplatí a tenhle kurz nebude výjimka. Další věc je portál o zdravém životním stylu, na který teď bohužel nezbývá moc času, v provozu je momentálně jen Facebook a články píšou redaktoři.

Jakmile bude kurz šlapat, portál znovu nastartujeme a jak z kurzu, tak i z portálu bude další slušný zdroj příjmů. Pravdou ale je, že prioritou zůstává Amazon, na kterém je opravdu obrovský potenciál a nemůžu se dočkat druhého produktu!

To bylo něco málo k tomu, jak vypadá situace v byznysu a teď se pojďme podívat na červenec v číslech.

Report příjmů červenec 2015

Doporučování kurzů: 19 944 Kč

Doporučování hostingu Wedos: 797 Kč

Správa FB stránky: 1 000 Kč

První placená konzultace: 300 Kč

Celkové příjmy: 22 041 Kč

Shrnutí

Nebudu si na nic hrát, stále nejsem tam, kde bych chtěl být, tedy na 100 000 Kč/měsíc, ale věřím, že to je otázka maximálně jednoho roku. Teď jsem rád, že i přes to, že se věnuju hodně věcem, které budou mít přínos za delší dobu, dokážu bokem vydělat dost peněz, abych mohl být v pohodě. Postupně chci, aby aktivní příjmy nahradily příjmy „pasivní“, konkrétně věci, které člověk jednou nastaví, dá do nich hodně času a potom je rozvíjí a udržuje. Takový je Amazon i prodej online produktů a tímhle směrem mi dává smysl jít. Takže budeme listovat produkty na Amazon a v Česku vytvoříme další online produkty. Pak budeme přidávat méně produktů obecně a budeme se soustředit hlavně na jejich prodej.

Co jsem se za červenec naučil?

Hlavní věc, kterou jsem se v červenci naučil, je myslet dlouhodobě. Hodně se v tomhle učím od Sama Horneka a pomohla mi také audiokniha o Amazonu, díky které jsem se mohl „dostat do hlavy“ Jeffa Bezose a vidět jak uvažuje. Bezos je schopný prodávat roky produkt se ztrátou, a to klidně v řádech stovek milionů dolarů, protože ví, že mu později vydělá mnohonásobně víc. Jednoduše je ochotný podstoupit obrovské riziko, protože věří sám sobě a své vizi.

A tak by měl přemýšlet každý podnikatel. V první řadě dělat co nejlepší službu svým zákazníkům, předávat jim co nejvíce hodnoty a teprve poté prahnout po penězích. Peníze totiž přijdou ruku v ruce s předanou hodnotou.

Comments

  1. Pingback: Report příjmů za září - vydělali jsme šrouby! - Tomáš Karásek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *