Cíle 2015

Jsem originál, proto plánuju svoje cíle až v polovině roku. Ba ne, tenhle blog jsem založil až v polovině roku 2015, a to protože jsem se dostal do slepé ulice a ztrácel motivaci v podnikání i obecně v jakékoliv činnosti. Po dvou, nebo třech dnech mírných depresí, jsem zjistil, že je to špatně definovanými cíli na 2015. Říkal jsem, jako vážně? Po čtyřech letech, co čteš chytrý knížky a motáš se kolem podnikání (za opravdové podnikání považuju až poslední rok), uděláš takovouhle chybu?

No, je to tak. Člověk se prostě pořád učí, a koneckonců, proto jsem 19.6.2015 v 1:50 ráno, když jsem nemohl spát, slavnostně založil tenhle blog. Dokonce tak slavnostně, že jsem po instalaci WP usnul. Bude sloužit jako takový můj „soukromý“ deník z podnikání, života a koníčků. Tak to by byla nějaká omáčka na úvod a teď se pustím do těch cílů. :o)

Cíle 2015

Vydělat první milion

Tenhle cíl jsem měl i minulý rok, ale nepřiblížil jsem se mu ani z desetiny. Nicméně jsem začal přesně na Vánoce 2014 prodávat na Amazonu, což považuju za zatím nejdůležitější krok mé online podnikatelské kariéry.

Tenhle rok jsem zhruba v 35%, tedy mám vyděláno nějakých 350k, které zahučely skoro všechny zpět do podnikání. Primárně to bylo díky jedné online kampani, kde se podařilo vydělat stovky tisíc.

Reálně bych ten magic milion tenhle rok mohl pokořit, plán máme dobrý, otázka je, jestli to všechno podle toho plánu půjde. Součástí je třeba 40k dolarů měsíčního obratu na Amazonu (zatím se povedlo maximálně 10k), nebo propagace tří obřích kampaní.

Koupit dvě garáže na pronájem s výnosem přes 10% p.a.

Hrozně mě láká investování, hlavně to, ze kterého můžete mít pravidelnou měsíční cashflow a takřka likvidní peníze, když je třeba. Viděl jsem stream z jedné živé akce, na které mluvil Kiyosaki o tom, jak si na každý vydělaný milion dolarů půjčí další 4 a kupuje nemovitosti. Výsledkem je, že neplatí žádný daně. Nejsem expert a nevím, jak to funguje tady v ČR, ale láká mě to vyzkoušet. Na konci roku bych chtěl mít dvě garáže, tzn. necelých 200 000 Kč v nemovitostech. Myslím si, že to dává smysl a s garáží nejsou skoro žádný starosti. Takže jako taková investice na zkoušku je to super.

Osamostatnit se

To je asi druhý největší cíl po vydělaném milionu. Pořád totiž okupuju svůj krásný, „dětský“ pokoj, i když už je to spíš kancl s postelí :o). Čekněte fotku, jak to tu vylepšuju.

cíle 2015

Tak uvidíme, zase na to nechci moc tlačit, protože máme nesamostatnýho psa, který by nejspíš musel být se mnou (nevydrží doma sám, štěká lojzík jeden), a celková finanční situace rodiny není nejlepší. Naši mají poměrně velký náklady a já se slušně zadlužil při začátku prodeje na Amazonu. Takže to tenhle rok poplatím a uvidím, jak to budeme všichni zvládat. Ale když dám ten milion, tak si asi nadělím vánoční dárek v podobě nějaké 1+1, nebo 2+1 do pronájmu tady v Lípě.

Jet s přítelkyní na dovču

Za 4 roky, co jsme spolu s mojí milionovou přítelkyní, jsme byli jen na měsíc ve Španělsku na stáži minulý rok, což sice byla do jisté míry dovolená, ale ne taková, jakou bych si představoval. Takže tenhle rok bereme nějaký last a letíme si na týden někam užít. Bez ní bych neměl takovou motivaci a je to člověk, který mě v tom, co dělám, podporuje tak usilovně, že mám pocit, že bych bez ní nedal vůbec nic. Je to taková ta upřímná podpora, jen protože jste a jsem za ní moc vděčný. Tak posílám pusu Zlato a děkuju za všechno. Dál je to samozřejmě rodina, takže děkuju, moc si toho vážím. :o)

Spartan race

Chci se dostat zpátky do formy, shodit nějaký to kilo tuku a nabrat zpátky svalovku, která mi zmizela, když jsem experimentoval se živou stravou. Takže jsem poslal vlastně 10 let tvrdý práce na ledě (hokej) i mimo něj do kopru. No, ale byla to super zkušenost :o).

Takovým výstupem tohodle cíle, by měl být Spartan race, který bych chtěl zmáknout společně s přítelkyní, která na sobě maká ještě daleko víc, než já. A to mě samozřejmě neuvěřitelně motivuje.

Přeci jen po těch pěti až deseti hodinách prosezených u počítače, je dobrý si zajít třeba na můj oblíbený funkční (kruhový) trénink do fitka.

Trochu challenge je, že nejíme ani jeden maso, jen příležitostně ryby. Neříkám, že jsme vegetariáni, nemám moc rád, když mě někdo v tomhle směru škatulkuje a hlavně si tu rybu kolikrát s chutí dáme. Ale jiný druh masa už bych do pusy nedal, nepřijde mi to jako jídlo. Tím nikoho neodrazuju, myslím si, že by každý měl jíst, co mu chutná a nesoudit ostatní, protože každýmu vyhovuje něco jiného.

Takže stručně řečeno, do konce roku chci dát Spartan race a dostat se na váhu pod 80 kilo. (teď mám 85-88…fuj)

Tak to by bylo do konce roku všechno, budu psát průběžně každý měsíc reporty, jak jsem pokročil. Reálně si myslím, že je splnitelné všechno, tak budu věřit, makat a doufat, že to vyjde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *